Psycholog Mokotów

Magister psychologii (Uniwersytet Warszawski) w trakcie studiów podyplomowych w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej. Wcześniej ukończyłem studia licencjackie z psychologii oraz polonistyki w Stanach Zjednoczonych (University of Michigan). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie oraz w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic w Warszawie.

Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, niską samooceną oraz z trudnościami związanymi ze zmianą miejsca zamieszkania.

Podchodzę do każdego klienta z szacunkiem i otwartością, korzystając ze sprawdzonych metod terapeutycznych wywodzących się z terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu. Ponadto, staram się być na bieżąco z najnowszymi badaniami empirycznymi, aby zapewnić swoim klientom bezpieczną i efektywną pomoc. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.

W wolnym czasie lubię poczytać dobrą książkę, posłuchać podcastów kryminalnych, poćwiczyć na siłowni albo pograć na gitarze. Obecnie też pracuję nad kilkoma badaniami naukowymi skupiających się na uważności i uzależnieniami behawioralnymi.

Konsultacje dostępne w języku polskim lub angielskim.

 

Psycholog Patryk Roczon