Psycholog Warszawa Śródmieście

Spotkanie ze specjalistą w zakresie psychologii przynosi szereg korzyści osobom, które nie potrafią samodzielnie poradzić sobie z negatywnymi emocjami. Wizyta może przerodzić się w cykl sesji w gabinecie, być jednorazową konsultacją albo skutkować przekierowaniem do lekarza. Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, mając na względzie dobro klienta.

Doświadczony psycholog Śródmieście

Rozmowa z psychologiem to rozsądne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Przede wszystkim nie powinno się jej odkładać, gdy obserwujesz u siebie pogorszenie nastroju, które nie ustępuje. Pomocą w takich przypadkach służy psychoterapia. Kryzysy (życiowe, zawodowe etc.) mogą oddziaływać na samopoczucie, a to z kolei grozi narastaniem kłopotów zdrowotnych. Mogą również odciskać się na kontaktach z członkami rodziny, znajomymi czy przełożonymi w pracy. Lekceważone objawy takie jak trudności z zasypianiem lub bezsenność, ataki paniki, stany depresyjne stopniowo mogą wywoływać poważne konsekwencje.

Jeśli mieszkasz w pobliżu centrum Warszawy, odwiedź mnie w moim gabinecie. W codziennej pracy zajmuję się wspieraniem klientów w radzeniu sobie z problemami natury psychologicznej. Pomagam im znaleźć najlepsze rozwiązanie przy braku motywacji do wykonywania obowiązków (pracy, nauki etc.). Jako kompetentny psycholog dostarczam im narzędzia do pokonywania blokad hamujących ich rozwój osobisty.

CBT terapia Śródmieście

W trakcie zdobywania wiedzy oraz umiejętności poznawałem liczne kierunki psychoterapii. Ostatecznie zdecydowałem się na wdrożenie do praktyki metod nurtu określanego jako terapia poznawczo behawioralna (Cognitive-Behavioral Therapy, CBT). Wyróżnia się na tle pozostałych kierunków skoncentrowaniem na celu oraz edukowaniu uczestnika sesji. W ramach pracy nad swoim problemem zainteresowanyotrzymuje szereg zadań do wykonania. Uczy się mechanizmów rozwiązywania trudności – właściwych reakcji. Sukces terapii zależy od jego zaangażowania.

W gabinecie skupiam się na technikach metody znanej pod nazwą terapia schematu. To stosunkowo nowa forma terapii poznawczo-behawioralnej, cechująca się holistycznym podejście do problemów, z którymi zmagają się pacjenci. Koncentruje się nie tylko na symptomach utrudniającymi normalne funkcjonowanie, lecz również na ich przyczynach. Moja oferta ją obejmuje, przez co mogę wykorzystywać ją przy zaburzeniach opornych na inne postaci terapii.

Jeżeli masz za sobą leczenie, które nie przyniosło efektów, weź pod uwagę tę metodę. Zgłoś się do mojego gabinetu. Znajduje się w znakomitej lokalizacji – Warszawa Śródmieście. Dzięki temu możesz do niego dojechać dowolnym środkiem transportu.

Nowoczesna psychoterapia Śródmieście

Zapewniam kompleksowe wsparcie osobom pozostającym w trudnej sytuacji życiowej. Jeżeli problemy Cię przytłaczają, wyjściem może być moja poradnia psychologiczna. Zapisz się na konsultację, a wspólnie pochylimy się nad Twoim przypadkiem.

Dzielnica, w której przyjmuję chętnych, to Śródmieście. Czekam na Ciebie w gabinecie lub – jeśli preferujesz taką postać kontaktu – możemy odbywać sesje zdalnie, przez internet.