Psycholog Ursynów

Niekiedy bywa tak, że mimo starań nie jesteśmy w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemami. Wpływają negatywnie na nasze życie, oddziałując na nie do tego stopnia, że znacznie utrudniają lub wręcz uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Jeżeli czujesz, że znajdujesz się w takiej sytuacji, nie zwlekaj z umówieniem wizyty w gabinecie psychoterapeuty. Spotkanie ze specjalistą pomoże Ci spojrzeć na trudności, z którymi się borykasz, z innej perspektywy.

Profesjonalna psychoterapia Ursynów

Na konsultacje umawiają się do mnie głównie klienci mieszkający w pobliżu Ursynowa. Zapraszam do gabinetu wszystkie osoby, które zmagają się z różnego rodzaju kłopotami natury emocjonalnej. Przykładowo, może być to permanentny stres związany z obowiązkami bądź atmosferą w pracy, pogorszenie relacji rodzinnych lub nagłe zdarzenie, które odcisnęło się na psychice. Moja poradnia psychologiczna służy pomocą ludziom cierpiącym z powodu traum, fobii czy kryzysów życiowych. Wspieram klientów ze spadkiem motywacji do pracy, nawiązywania lub utrzymywania trwałych, a przede wszystkim prawidłowych relacji z innymi.

Szeroka oferta świadczonych przeze mnie usług obejmuje terapię poznawczo-behawioralną (Cognitive Behavioral Therapy, CBT). W jej ramach skupiam się w swoich działaniach na edukowaniu uczestników sesji. W odróżnieniu od konkurencyjnych nurtów pomocy psychologicznej postępuję według ściśle ustalonych wytycznych, wymagając od klienta zaangażowania. To, jak efektywna będzie terapia poznawczo behawioralna, zależy od jego współpracy. W trakcie spotkań powinien wykonywać zadania, uczyć się właściwych reakcji na trudne sytuacje, stosować określone narzędzia do rozwiązywania problemów.

Wybrany przeze mnie nurt to terapia schematu, rozwinięcie kierunku CBT. Powstało na jego bazie, ale łączy w sobie również elementy innych terapii, w tym psychoanalizy, terapii Gestalt, relacji z obiektem, przywiązania oraz konstruktywizmu. Dzięki temu skuteczniej radzi sobie z problemami klientów z zaburzeniami osobowości.

Doświadczony psycholog Ursynów

Mam duże doświadczenie jak psycholog. Kładę nacisk na sukcesywne poszerzanie kompetencji – uczestniczę w kursach oraz konferencjach, co potwierdzają posiadane przeze mnie certyfikaty. Do każdego, kto zdecyduje się zawierzyć mi swój problem, podchodzę indywidualnie. Dostosowuję stosowane techniki, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Staram się, by prowadzona przeze mnie psychoterapia przynosiła efekty możliwie szybko, a klient czuł się komfortowo na każdym etapie pobytu w gabinecie.

Terapia Ursynów oraz okolice

Z usług mojej poradni mogą korzystać mieszkańcy dzielnicy Ursynów. Na sesje umawiają się również osoby zamieszkujące inne części stolicy.

Jeżeli poszukujesz gabinetu psychologicznej w okolicy Ursynowa, zachęcam do rezerwacji terminu wizyty. Prowadzę też spotkania w wersji elektronicznej dla osób, które z jakichś powodów nie mogą bądź nie chcą spotykać się na miejscu, w poradni. Zainteresowani mogą wybrać opcję, która najbardziej im odpowiada.